Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, satış bedeli, ödeme şekli, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri, kargo ücreti aşağıda belirtildiği gibidir.Fatura edilecek kişi ile sözleşmeyi yapan kişi aynı olmak zorundadır.Aşağıda yer alan bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Bu bilgilerin doğru olmadığı veya noksan olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı alıcı kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluluğu alıcı kabul eder.

SATICI gerekli gördüğü durumlarda, ALICI’nın vermiş olduğu bilgiler gerçekle örtüşmediğinde, siparişi durdurma hakkını saklı tutar. SATICI siparişte sorun tespit ettiği durumlarda ALICI’nın vermiş olduğu telefon, e-posta ve posta adreslerinden ALICI’ya ulaşamadığı takdirde siparişin yürürlüğe koyulmasını 15 (onbeş) gün süreyle dondurabilir. ALICI’nın bu süre zarfında SATICI ile konuyla ilgili olarak iletişime geçmesi beklenir. Bu süre içerisinde ALICI’dan herhangi bir cevap alınamazsa SATICI, her iki tarafın da zarar görmemesi için siparişi iptal eder.

ÜRÜNLERİM ALDIKTAN NEKADAR SÜRE SONRA KARGOYA VERİLİR?

Ürünleriniz en geç 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir

ÜRÜN İADE YAPMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM ?

• Ürününüz size teslim edildikten sonra 7 gün içinde iade başvurusunda bulunabilirsiniz.


• Lütfen iade işlemi için, ürünü gurenzeytin.com’ a göndermeden başvuru kaydı için 0266 324 23 23 iletişime geçiniz.

 


• İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

 


• Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

 Üyeliğiniz üzerinde "siten en alt sağ köşedeki" Webchat uygulaması aracılığıyla online olarak yada 0266 324 23 23 (Çağrı Merkezi)/ Müşteri Hizmetlerimize ulaşarak da yardım alabilirsiniz.

ÜRÜNLERİ İADE ETTİKTEN SONRA PARAMI NASIL İADE ALICAM?

• Gönderdiğiniz ürün/ürünler, gurenzeytin.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 2 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.


• Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-posta ve cep telefonunuza bilgi mesajı gönderilir.


• Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır.


• Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.


• Ödeme şekli “Havale/EFT” veya "Kapıda ödeme" ve tercihiniz “Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri  ödenir.


Para iadeniz alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya banka hesabınıza otomatik olarak iadenizin onaylandığı anda yapılmaktadır.
 
İade işlemi gurenzeytin tarafından bankanıza yapıldığı an, hesabınıza tanımlı olan e-mail adresine işlem detaylarını gösteren bir dekont gönderilmektedir.
 
Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza gurenzeytin tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.
 
İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir.