1lt Black Glass Zeytinyağı

Kullanılmış

Ürün Özellikleri :
Asit Oranı : En Çok %0,6
Aroma : Yumuşak
Renk : Yeşil
Hasat Zamanı: 20 Ekim - 20 Aralık
Sıkım Zamanı: Toplandıktan 12 Saat Sonra.
Yöre : Ayvalık

Daha fazla detay

55,56 TL

- +

Karşılaştırmaya ekle

 
Daha fazla bilgi

Zeytinyağlarımız hiçbir işlem görmeden elde edilen zeytinin en saf halidir GÜREN ZEYTİNYAĞLARI!

Sabahları kahvaltı sofralarında domates peynirsiz bile ekmeğinizi banabilecek kadar lezzetli ve kokusuz, mutfakta sıcak veya soğuk yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz en özel, en lezzetli ve en sağlıklı hiçbir ısıl işlem uygulanmamış zeytinyağının adıdır GÜREN ZEYTİNYAĞI... Ege'nin körfez bölgesinde bulunan ayvalık yöresini çepeçevre saran mis kokulu zeytin ağaçlarının mahsulü zeytinlerden taze taze üretilir. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu yoktur. Zeytinin en saf haliyle taş değirmenlerde ezilerek hamur haline getirilen zeytinlerimiz; soğuk sıkım şekli ile sızma yoluyla saf zeytinyağı ayrıştırılır. Soğuk sıkım yapılmasının sebebi zeytinin dalındaki tüm vitamini ve minreallerinin kaybedilmeden korunmasını sağlar. Bu şekilde elde edilen zeytinyağı kahvaltılarınızda ekmek banarak yiyebileceğiniz lezzet ve saflıkta zeytinyağı elde etmemizi sağlar. 

Ege'nin en iyisi, Ayvalık naturel sızma zeytinyağı...

Katkı veya koruyucu içermez. Taş ile ezme usulüyle hazırlanmıştır. GÜREN ZEYTİNCİLİK tarafından özel olarak ürettirilmiştir. +5°'nin altında donabilir. Tekrar çözülmesi kalitesini etkilemez. Gün ışığı ve ısıdan korunmalıdır.

Ürünlerimiz tamamen doğal, hormonsuz ve GDO’suz!

Ürünlerimiz kimyasal madde kullanılmadan ve verimi gözetmeden önden tedbirleri alınarak üretilmiştir. Hiç ilaç kullanmadan yada minimum seviyelerde ve iyi tarım standartlarında önlemler alarak; sizlere zamanında dalından toplanmış hiçbir kimyasal hormon barındırmayan ürünler sunmaktayız.

 

Tadına doyamayacağınız tüm mahsullerimizi mis gibi kokusuyla birlikte paketleyip adresinize gönderiyoruz. Siz sipariş verdiğinizde özenle paketlediğimiz ev yapımı lezzetlerimiz özel ambalajlarında kargoya verilir. Hafta içi Cuma günleri dahil olmak üzere, saat 16:30'a kadar olan tüm siparişleriniz ertesi sabah;Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise Pazartesi sabahı itibariyle kargoya verilmektedir.

“Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda”

     

Bir değerlendirme yazın

1lt Black Glass Zeytinyağı

Ürün Özellikleri :
Asit Oranı : En Çok %0,6
Aroma : Yumuşak
Renk : Yeşil
Hasat Zamanı: 20 Ekim - 20 Aralık
Sıkım Zamanı: Toplandıktan 12 Saat Sonra.
Yöre : Ayvalık

Bir değerlendirme yazın

Yol: > 1lt Black Glass Zeytinyağı
 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar:

QR code

Son görüntülenenler

Menü

Karşılaştır 0